Produkcja urządzeń Street Workout

Moda na street workout dotarła do Polski i dzisiaj już niemal w każdym mieście powstają specjalne place z urządzeniami do treningów na świeżym powietrzu. Urządzenia te to przede wszystkim różnorakie drążki do podciągania, poręcze, ławki, wieże kalisteniczne i drabinki, które ułatwiają wykonywanie ćwiczeń siłowych z wykorzystaniem własnego ciężaru ciała. Takie plenerowe siłownie w przestrzeni miejskiej cieszą się ogromną popularnością wśród osób trenujących bardzo modną kalistenikę.

Trening Crossfit

Promując i oferując klientom Stacje Treningu Zewnętrznego STiiG, coraz częściej jako producent urządzeń street workout realizujemy również zamówienia na sprzęt do równie popularnego treningu crossfit. Są to dyscypliny ze sobą dosyć zbieżne, dlatego nasi klienci mają wybór, na którą opcję ostatecznie się zdecydują. Bo jeśli z jakiegoś powodu inwestora nie zainteresuje Stacja Treningu Funkcjonalnego STiiG, na pewno coś dla niego znajdziemy. Jest to bardzo intensywny i krótki trening przeznaczony dla każdego, dzięki któremu można spalić tkankę tłuszczową oraz wyrzeźbić ciało.

Siłownie plenerowe, zestawy street workout czy zewnętrzne stacje crossfit to obecnie najmodniejsza alternatywa dla tradycyjnych klubów fitness. Ich zaletą jest ogólna dostępność i możliwość korzystania z urządzeń całkowicie bez opłat. Miejsca takie tworzone w przestrzeni miejskiej np. w parkach czy przy skwerach sprzyjają aktywizacji ruchowej mieszkańców, a także pomagają integrować lokalne społeczności. Wspólny trening na świeżym powietrzu daje wszystkim ogromną frajdę, a przy okazji pomaga wzmocnić kondycję i dbać o lepszą formę.

A jeśli trening ma być wspólny, to nie znajdą Państwo nic bardziej odpowiedniego niż STiiG. To nie tylko zestaw urządzeń siłowych i sprawnościowych. To sposób na sporą dawkę zdrowia serwowaną w dobrym towarzystwie, z daleka od błyskających po oczach monitorów.

KONTAKT


PRODUCENT: STAMECO Sp. z o.o.
34-600 Limanowa, ul. Kopernika 15B
NIP: 737 220 25 19, REGON: 122846053, KRS: 0000459667


SPRZEDAŻ - INFORMACJA:
tel. +48 535 333 690
e-mail: info@stiig.pl