Siłownie zewnętrzne – cennik urządzeń STiiG

Na urządzenie plenerowej siłowni decyduje się coraz więcej polskich miast, które widzą w tym doskonały sposób na aktywizację swoich mieszkańców. Wygospodarowanie kawałka przestrzeni w miejskim parku lub na osiedlowym placu nie jest trudne, a zainstalowanie kilku urządzeń fitness czy zwartej stacji treningu nie wymaga dużych nakładów finansowych. Jako producent możemy zaoferować bardzo atrakcyjny cennik urządzeń, dlatego na własne siłownie zewnętrzne czy zestawy crossfit mogą sobie pozwolić nawet niewielkie gminy, osiedla mieszkaniowe oraz domy wczasowe. W naszej ofercie znaleźć można zarówno urządzenia outdoor fitness, jak i sprzęt do ćwiczeń typu street workout. Oraz oczywiście najciekawsze połączenie obu, czyli Stację Treningu Grupowego STiiG.

Urządzenia fitness - to przede wszystkim zewnętrzne orbitreki, rowerki, wioślarze, biegacze, czy wahadła, czyli sprzęty idealne do wzmacniania kondycji dla osób w każdym wieku, również seniorów.

Urządzenia street workout - Stacja treningu crossfit - to z kolei różne drabinki i drążki, które pozwalają trenować kalistenikę, czyli wykonywać ćwiczenia siłowe oparte na własnym ciężarze ciała.

Cennik siłowni zewnętrznych obejmuje ceny pojedynczych urządzeń, które można zestawiać w różnych konfiguracjach, a także ceny gotowych zestawów, tworzących spójny plac treningowy z określoną liczbą stanowisk do ćwiczeń.

I w tym zakresie wiodącą ofertę stanowi STiiG. Zarówno pod kątem jakości, różnorodności oraz ceny. Wystarczy naprawdę niewiele miejsca, aby fragment przyszkolnego czy osiedlowego boiska zamienić w prawdziwą MULTIFUNKCJONALNĄ i kompletną stację treningową.

Ale oczywiście, jeśli klient zażyczy sobie wyceny typowej siłowni zewnętrznej czy zestawu street workout, z przyjemnością taka wykonamy.

KONTAKT


PRODUCENT: STAMECO Sp. z o.o.
34-600 Limanowa, ul. Kopernika 15B
NIP: 737 220 25 19, REGON: 122846053, KRS: 0000459667


SPRZEDAŻ - INFORMACJA:
tel. +48 535 333 690
e-mail: info@stiig.pl